Geen zomerstop… summerschool over de Heilige Geest – 27 juni en 4 juli

In de kerk lijkt het soms zo dat er een drukke wintertijd is en een rustige zomertijd. Nu geldt natuurlijk wel dat er ‘overal een tijd voor is’.  Maar juist een iets rustiger zomertijd kan ook een tijd van verdieping zijn. De aankomende periode zijn twee summerschoolavonden gepland: donderdag 27 juni en donderdag 4 juli. We denken dan na over de persoon en het werk van de Heilige Geest. Hoe zien deze avonden eruit? Na een korte opening verzorgt onze wijkpredikant een inleiding, vervolgens is er ruimte voor enkele vragen en de avond wordt afgesloten met gebed. Voor de liefhebbers is er daarna nog gelegenheid voor een kopje koffie/thee. De avonden beginnen om 20.00 uur en eindigen om uiterlijk 21.15 uur. Als u vragen hebt over dit onderwerp, geef deze dan van te voren door aan dominee Foppen.